• Numismatic Auction 15

Numismatic Auction 15

Lot 31

USA. Dollaro Morgan 1878 CC. Ag. - SPL+

Lot 32

USA. Dollaro Morgan 1879 Philadelphia. Ag. - qSPL

Lot 33

USA. Dollaro Morgan 1879 O. Ag. - qBB

Lot 34

USA. Dollaro Morgan 1879 S. Ag. - BB

Lot 35

USA. Dollaro Morgan 1880 Philadelphia. Ag. - qSPL

Lot 36

USA. Dollaro Morgan 1880 O. Ag. - BB

Lot 37

USA. Dollaro Morgan 1880 S. Ag. - qBB

Lot 38

USA. Dollaro Morgan 1881 Philadelphia. Ag. - BB

Lot 39

USA. Dollaro Morgan 1881 O. Ag. - SPL

Lot 40

USA. Dollaro Morgan 1881 S. Ag. - qFDC

Lot 41

USA. Dollaro Morgan 1882 Philadelphia. Ag. - BB+

Lot 42

USA. Dollaro Morgan 1882 CC. Ag. - qFDC

Lot 43

USA. Dollaro Morgan 1882 O. Ag. - BB

Lot 44

USA. Dollaro Morgan 1882 S. Ag. - SPL

Lot 45

USA. Dollaro Morgan 1883 Philadelphia. Ag. - BB+

Lot 46

USA. Dollaro Morgan 1883 CC. Ag. - qFDC

Lot 47

USA. Dollaro Morgan 1883 O. Ag. - SPL

Lot 48

USA. Dollaro Morgan 1883 S. Ag. - qSPL

Lot 49

USA. Dollaro Morgan 1884 Philadelphia. Ag. - SPL

Lot 50

USA. Dollaro Morgan 1884 CC. Ag. - FDC

Lot 51

USA. Dollaro Morgan 1884 O. Ag. - qFDC

Lot 52

USA. Dollaro Morgan 1884 S. Ag. - MB

Lot 53

USA. Dollaro Morgan 1885. Philadelphia. Ag. - SPL

Lot 54

USA. Dollaro Morgan 1885 O. Ag. - qFDC

Lot 55

USA. Dollaro Morgan 1885 S. Ag. - BB+

Lot 56

USA. Dollaro Morgan 1886 Philadelphia. Ag. - SPL

Lot 57

USA. Dollaro Morgan 1886 O. Ag. - qBB

Lot 58

USA. Dollaro Morgan 1887 Philadelphia. Ag. - qFDC

Lot 59

USA. Dollaro Morgan 1887 O. Ag. - SPL

Lot 60

USA. Dollaro Morgan 1888 Philadelphia. Ag. - qFDC/FDC

57,00 €

Numismatic Auction 15

Online auction - End
19 09 2020 16:00 CET

Live auction - Starts
19 09 2020 17:00 CET