• Numismatic Auction 20

Numismatic Auction 20

Numismatic Auction 20

Lot 151

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tarì 1841. Ag. - qFDC

Lot 152

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tarì 1842. Ag. - FDC

Lot 153

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tarì 1843. Ag. - qFDC/FDC

Lot 154

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tarì 1844. Ag. - FDC

Lot 155

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tarì 1847. Ag. - qFDC

Lot 156

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tari' 1848. Ag. - qFDC

Lot 157

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tarì 1850. Ag. - BB

Lot 158

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tari' 1851. Ag. - FDC

Lot 159

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tari' 1852. Ag. - FDC

Lot 160

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tari' 1853. Ag. - qFDC

Lot 161

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tari' 1855. Ag. - FDC

Lot 162

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tari' 1856. Ag. - SPL+

Lot 163

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tari' 1857. Ag. - FDC

Lot 164

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tari' 1858. Ag. - SPL+

Lot 165

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Tari' 1859. Ag. - FDC

Lot 166

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1832. Ag. - MB

2.500,00 €

Lot 167

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1832. Ag. - qFDC

Lot 168

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1833. Ag. - qFDC

Lot 169

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1835. Ag. - qFDC

Lot 170

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1840. Ag. - FDC

Lot 171

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1841. Ag. - qFDC

Lot 172

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1844. Ag. - SPL+

Lot 173

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1846. Ag. - qSPL

Lot 174

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1847. Ag. - SPL

Lot 175

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1848. Ag. - SPL

Lot 176

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1850. Ag. - SPL

Lot 177

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1851. Ag. - SPL

Lot 178

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1851. 51 su 38. Ag. - qFDC

Lot 179

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1853. Ag. - SPL

Lot 180

Napoli. Ferdinando II. 1830-1859. Carlino 1855. Ag. - FDC

Numismatic Auction 20