Coins of Italian Republic - Numismatic Auction 2

Lot 1

Coins of Italian Republic

1 lira 1946. It. - BB+/qSPL

Lot 2

Coins of Italian Republic

Serie completa 1948. It. - qFDC

Lot 3

Coins of Italian Republic

Serie completa 1949. It. - qFDC

Lot 4

Coins of Italian Republic

500 lire 1961 - FDC

Lot 5

Coins of Italian Republic

Serie annuale 1970. - FDC

Numismatic Auction 2

Starts: 09 11 2017 08:00 CET
Ends: 17 12 2017 17:00 CET

Live auction
Starts: 17 12 2017 17:00 CET
Ends: 17 12 2017 22:00 CET