<< Lot 541 - Casa Savoia. ...   Lot 543 - Casa Savoia. ... >>

Lot 542 - Numismatic Auction 7

50,00 EUR
0,00 EUR

Casa Savoia. Vittorio Emanuele II. 1861-1878. 2 Lire 1863 Napoli Valore. Ag. Gig. 58. BB+/qSPL. Patinata. NC.

Grading/Status: BB+/qSPL

Bids

Lot status:
Auction closed