<< Lot 560 - Casa Savoia. ...   Lot 562 - Casa Savoia. ... >>

Lot 561 - Numismatic Auction 7

6,00 EUR
6,00 EUR
Bids:

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 5 Lire 1927 Aquilino Due rosette. Ag. Gig. 74a. SPL. Patina.

Grading/Status: SPL

Bids

Lot status:
Auction closed