<< Lot 562 - Casa Savoia. ...   Lot 564 - Casa Savoia. ... >>

Lot 563 - Numismatic Auction 7

20,00 EUR
20,00 EUR
Bids:

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 5 Lire 1928 Aquilino Due rosette. Ag. Gig. 75a. SPL. Patina. R.

Grading/Status: SPL

Bids

Lot status:
Auction closed