<< Lot 564 - Casa Savoia. ...   Lot 566 - Casa Savoia. ... >>

Lot 565 - Numismatic Auction 7

8,00 EUR
10,00 EUR
Bids:
2

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 5 Lire 1929 Aquilino Due rosette. Ag. Gig. 76a. SPL+. Patina.

Grading/Status: SPL+

Bids

Lot status:
Auction closed