<< Lot 566 - Casa Savoia. ...   Lot 568 - Casa Savoia. ... >>

Lot 567 - Numismatic Auction 7

30,00 EUR
0,00 EUR

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 5 Lire 1936 XIV Fecondità. Ag. Gig. 83. qSPL. Patinata.

Grading/Status: qSPL

Bids

Lot status:
Auction closed