Lot 2 - Repubblica ... >>

Lot 1 - Numismatic Auction 2

40,00 EUR
40,00 EUR
Bids:

Repubblica Italiana. 1 lira 1946. It. Gig 361. R.

Grading/Status: BB+/qSPL

Bids

Lot status:
Auction closed

Numismatic Auction 2

Categories

Auction: Numismatic Auction 2

Coins - all auctions

Starts: 09 11 2017 08:00 CET
Ends: 17 12 2017 17:00 CET

Live auction
Starts: 17 12 2017 17:00 CET
Ends: 17 12 2017 22:00 CET