• Asta Numismatica 15

Lotto 361

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1683. ISTIS. Ag. - MB+

Base d'asta:
9.000,00 €

Lotto 362

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1684. Ag. - qFDC

Base d'asta:

Lotto 363

Base d'asta:

Lotto 364

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1686. Ag. - qFDC

Base d'asta:

Lotto 365

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1687. Ag. - qFDC

Base d'asta:

Lotto 366

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1688. Ag. - SPL+

Base d'asta:

Lotto 367

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1688. Legenda interrotta. Ag. - qFDC

Base d'asta:

Lotto 368

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1689. Ag. - qFDC

Base d'asta:

Lotto 369

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1688-89. 9 ribattuto su 8. Ag. - qSPL

Base d'asta:

Lotto 370

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1691. Ag. - qFDC

Base d'asta:

Lotto 371

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1692. Ag. - qFDC/SPL+

Base d'asta:

Lotto 372

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1693. Ag. - qFDC

Base d'asta:

Lotto 373

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1694. Ag. - SPL+

Base d'asta:

Lotto 374

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1695. Ag. - qFDC

Base d'asta:

Lotto 375

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tarì 1669. Errore dell'incisore. Ag. - FDC

Base d'asta:

Lotto 376

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Carlino 1683. Sotto al busto nessun simbolo. Ag. - BB

Base d'asta:

Lotto 377

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Carlino 1686. Ag. - FDC

Base d'asta:
270,00 €

Lotto 378

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Carlino 1688. Sotto al busto nessuna sigla. A - qFDC

Base d'asta:

Lotto 379

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Carlino 1689. Ag. - SPL

Base d'asta:

Lotto 380

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Carlino 1690. Ag. - qFDC

Base d'asta:
270,00 €

Lotto 381

Napoli. Carlo II. 1674-1700. 8 Grana 1688. Ag. - FDC

Base d'asta:

Lotto 382

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Grano 1677. Ae. - BB+

Base d'asta:

Lotto 383

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Grano 1679. Ae. - BB+

Base d'asta:

Lotto 384

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Grano 1680. Ae. - SPL+

Base d'asta:

Lotto 385

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Grano 1681. Ae. - BB

Base d'asta:

Lotto 386

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Grano 1682. Ae. - BB+

Base d'asta:

Lotto 387

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Grano 1682. Ae. - qBB

Base d'asta:

Lotto 388

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Grano 1683. Ae. - BB+

Base d'asta:

Lotto 389

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Grano 1683. Data a fine legenda. Ae. - qSPL

Base d'asta:

Lotto 390

Napoli. Carlo II. 1674-1700. Tornese 1680. Ae. - BB+

Base d'asta: