Casa Savoia - Asta Numismatica 3

Lotto 352

Vittorio Emanuele III. Albania. 1900-1946. 0,50 Lek 1940. Anno XIX. Ac. - qSPL

Base d'asta:

Lotto 353

Vittorio Emanuele III. Albania. 1900-1946. 0,50 Lek 1941. Anno XIX. Ac. - SPL

Base d'asta:

Lotto 354

Vittorio Emanuele III. Albania. 1900-1946. 0,20 Lek 1939 Anno XVIII. Ac. Antimagnetico - SPL

Base d'asta:

Lotto 355

Vittorio Emanuele III. Albania. 1900-1946. 0,20 Lek 1939 Anno XVIII. Ac. - SPL

Base d'asta:

Lotto 356

Vittorio Emanuele III. Albania. 1900-1946. 0,20 Lek 1940. Anno XVIII. Ac. - SPL+

Base d'asta:

Lotto 357

Vittorio Emanuele III. Albania. 1900-1946. 0,20 Lek 1941. Anno XIX. Ac. - SPL

Base d'asta:

Lotto 358

Vittorio Emanuele III. Albania. 1900-1946. 0,10 Lek 1940. - SPL

Base d'asta:

Lotto 359

Vittorio Emanuele III. Albania. 1900-1946. 0,05 Lek 1940. - BB

Base d'asta: