<< Lotto 540 - Casa Savoia. ...   Lotto 542 - Casa Savoia. ... >>

Lotto 541 - Asta Numismatica 7

Base d'asta:
18,00 EUR
20,00 EUR
2

Casa Savoia. Vittorio Emanuele II. 1861-1878. 2 Lire 1863 Napoli Valore. Ag. Gig. 58. BB. Patinata. NC.

Grading/Stato: BB

Stato lotto: