<< Lotto 541 - Casa Savoia. ...   Lotto 543 - Casa Savoia. ... >>

Lotto 542 - Asta Numismatica 7

Base d'asta:
50,00 EUR
0,00 EUR

Casa Savoia. Vittorio Emanuele II. 1861-1878. 2 Lire 1863 Napoli Valore. Ag. Gig. 58. BB+/qSPL. Patinata. NC.

Grading/Stato: BB+/qSPL

Stato lotto: