<< Lotto 560 - Casa Savoia. ...   Lotto 562 - Casa Savoia. ... >>

Lotto 561 - Asta Numismatica 7

Base d'asta:
6,00 EUR
6,00 EUR

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 5 Lire 1927 Aquilino Due rosette. Ag. Gig. 74a. SPL. Patina.

Grading/Stato: SPL

Stato lotto: