<< Lotto 564 - Casa Savoia. ...   Lotto 566 - Casa Savoia. ... >>

Lotto 565 - Asta Numismatica 7

Base d'asta:
8,00 EUR
10,00 EUR
2

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 5 Lire 1929 Aquilino Due rosette. Ag. Gig. 76a. SPL+. Patina.

Grading/Stato: SPL+

Stato lotto: