<< Lotto 566 - Casa Savoia. ...   Lotto 568 - Casa Savoia. ... >>

Lotto 567 - Asta Numismatica 7

Base d'asta:
30,00 EUR
0,00 EUR

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 5 Lire 1936 XIV Fecondità. Ag. Gig. 83. qSPL. Patinata.

Grading/Stato: qSPL

Stato lotto: