<< Lotto 367 - Casa Savoia. ...   Lotto 369 - Casa Savoia. ... >>

Lotto 368 - Asta Numismatica 11

Base d'asta:
25,00 EUR
25,00 EUR

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 2 lire 1907 Aquila sabauda. Ag. Gig. 95. BB+/qSPL.

Grading/Stato: BB+/qSPL

Stato lotto: