<< Lotto 369 - Casa Savoia. ...   Lotto 371 - Casa ... >>

Lotto 370 - Asta Numismatica 11

Base d'asta:
10,00 EUR
10,00 EUR

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 2 Lire 1915 Quadriga briosa. Ag. Gig. 102. BB/SPL.

Grading/Stato: BB/SPL

Stato lotto: