<< Lotto 371 - Casa ...   Lotto 373 - Casa Savoia. ... >>

Lotto 372 - Asta Numismatica 11

Base d'asta:
12,00 EUR
0,00 EUR

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 2 Lire 1916 Quadriga briosa. Ag. Gig. 103. SPL/FDC.

Grading/Stato: SPL/FDC

Stato lotto: