<< Lotto 373 - Casa Savoia. ...   Lotto 375 - Casa Savoia. ... >>

Lotto 374 - Asta Numismatica 11

Base d'asta:
25,00 EUR
0,00 EUR

Casa Savoia. Vittorio Emanuele III. 1900-1943. 1 Lira 1916 Quadriga briosa. Ag. Gig. 138. SPL/FDC. R.

Grading/Stato: SPL/FDC

Stato lotto: