<< Lot 334 - Zecche ...   Lot 336 - Zecche ... >>

Lot 335 - Numismatic Auction 17

110,00 EUR
120,00 EUR
Bids:
2

Zecche Italiane. Napoli. Carlo VI. 1711-1734. Tarì 1716. Ag. Mag. 91. Peso gr. 4,30. Diametro mm. 24,50. BB+/qSPL.

Grading/Status: BB+/qSPL

Bids

Lot status:
Auction closed