<< Lot 540 - Casa Savoia. ...   Lot 542 - Casa Savoia. ... >>

Lot 541 - Numismatic Auction 7

18,00 EUR
20,00 EUR
Bids:
2

Casa Savoia. Vittorio Emanuele II. 1861-1878. 2 Lire 1863 Napoli Valore. Ag. Gig. 58. BB. Patinata. NC.

Grading/Status: BB

Bids

Lot status:
Auction closed